Jedinečný webinář skvělého českého fotografa Jiřího Skořepy na téma „Vybíráme stativ a hlavu na stativ“ exkluzivně pro Fotoklubovna.cz !

Fotograf Jiří Skořepa bude naším hostem ve Fotoklubovně v sobotu 24.6. 2023 v čase 18:00-20:00. Můžete se těšit na jeho webinář a skvělé povídaní na téma „Vybíráme stativ a hlavu na stativ„. Jiří vám v něm opravdu do hloubky vysvětlí vše o stativech od A do Z – jak a proč je používat, jaké tipy stativů existují, jak správně vybrat ten správný stativ pro vaše potřeby, jaký vliv mají na výsledný záběr a jak se v tom všem vlastně vyznat!

Obsah webináře:

>> proč a k čemu stativ

>> verze a provedení stativů

>> stativové hlavy

>> doplňky (rychloupínací destičky, L-destičky, ATOLL…)

>> jak vybírat stativ

>> tuhost a stabilita

>> značky a “takyznačky” – jak nenaletět

>> hodně dobrý stativ za málo peněz neboli second hand a co pohlídat

>> otázky a diskuze


Pro členy Fotoklubovna.cz ZDARMA!


Nejsi ještě členem Fotoklubovny? Přidej se NYNÍ, získej přístup na tento webinář a další webináře (k dispozici jsou záznamy všech předchozích webinářů a každý měsíc je v našem kalendáři nový zajímavý webinář od renomovaných fotografů LIVE!), ihned začni využívat i všechny další členské výhody! Články, videa, rozhovory, soutěže, e-booky, bonusy a další – všechno ve Fotoklubovna.cz ti je plně k dispozici… a každý měsíc přibývá nový obsah! Máme pro tebe i pokec fórum „Klubokecy“… staň se i ty členem naší fotokomunity hned teď!

Chceš to všechno a nejvýhodněji?
Roční členství za nejlepší cenu!

Využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
při platbě použij kupón WEBINAR50

Chceš si to zkusit na 1 měsíc?

Měsíční členství 149,- Kč!

Své členství (jeho automatické obnovení) ve Fotoklubovna.cz můžete samořejmě kdykoliv zrušit pozastavením platby za členství.JIŘÍ SKOŘEPA je uznávaný fotograf rostlin a květin, krajiny a přírody a špičkový odborník na starou fototechniku a historické objektivy. Fotit začal někdy v patnácti letech starým měchovým aparátem Bessa na svitkový film, učil se na fotoaparátech z bazarů, od Opemy II přes první zrcadlovku Zenit E, východoněmeckou Exu a dvouokou Flexaretu, přešel k Praktikám a později Pentaxu MG a ME-Super. V 2003 si koupil první digitální kompakt fotoaparát, pak první digitální zrcadlovku – Nikon D70 se setovým objektivem 18-70mm, a postupně další modely. Od jara 2013 používal Nikon D7100 a jako zálohu a pohotový aparátek do ruky „bezzrcadlovku“ Nikon 1 V1 se sadou dvou setových zoomů a s redukcí pro použití klasických objektivů Nikkor a jako záložní aparátek aps-c „bezzrcadlovku“ Sony Nex-5. To ho dovedlo v počátku roku 2016 k rozhodnutí zásadně změnit značku a přejít na fullframe „bezzrcadlovky“ Sony A7 a A7R. Jeho běžnou moderní fotovýbavu doplňují stará skla neboli starosklíčka – historické manuální objektivy z kinofilmové éry. Obvykle nedisponují perfektní digitální ostrostí, ale vyvažují to osobitým charakterem kresby s nádechem nostalgie časů Zenitů a Praktik. Za zajímavými náměty rád cestuje do různých koutů tuzemska či zahraničí. Dlouhodobě se věnuje dvěma svým projektům: volně rostoucím evropským orchidejím a zimujícím netopýrům. Speciální oblastí jeho zájmu je klasická stereofotografie.
Své zkušenosti předává prostřednictvím kurzů fotografování. Jeho fotografie a více o něm najdete na jeho webu: https://www.skorepa-photo.com/Jak funguje webinář?

Délka webináře je přibližně 1,5-2 hodiny. David se v živém vysílání podělí o své fotografické zkušenosti a má pro vás připravenou zajímavou přednášku o tom, jak na fotografování koncertů a eventů.

Připojení k webináři probíhá prostřednictvím vašeho prohlížeče (Chrome, Safari, Edge…), není třeba instalovat žádný zvláštní software. Odkaz k přihlášení na webinář bude k dispozici všem členům Fotoklubovny zdarma a všem nečlenům po zakoupení jednorázové vstupenky. Záznam webináře bude jako součást obsahu Fotoklubovny k dispozici pouze členům Fotoklubovna.cz – po skončení živého vysílání, aby se k němu mohli kdykoli vrátit.

Jak funguje Fotoklubovna?

Často kladené dotazy o Fotoklubovně najdete zde.

Dotazy?

V případě jakýchkoli otázek ohledně webináře nám napište na email: fotoklubovna@ppsop.cz


…fotografických nadšenců všech úrovní

…vytvořena milými, vtipnými a navzájem se podporujícími členy

…a k dispozici online kdekoliv a kdykoliv

…tipy, videa a společné focení

AKTUÁLNĚ VE FOTOKLUBOVNĚ

CO ZÍSKÁŠ?

VIDEA BRYANA PETERSONA v českém / slovenském jazyce
ZPĚTNÁ VAZBA k tvým fotografiím
VIDEA DALŠÍCH SKVĚLÝCH FOTOGRAFŮ jakými jsou Monika Banas, Patrik Banas, Scott Stulberg a Michaela Nesvadbová a další naši foto hosté
ČLÁNKY O FOTOGRAFOVANÍ:
  • Z historie fotografování – fakta, zajímavosti, lidé
  • Za scénou záběru – z celého světa
  • Fotografické techniky, tipy a triky
ROZHOVORY a/nebo podcasty se zajímavými lidmi na zajímavé fototémata
jednoduché „PHOTOSHOP“ TIPY A TRIKY
rubrika „EDITUJEME VAŠI FOTKU“
LIVE FOCENÍ v komunitě
DYI – fotovýbava “VYROB SI SÁM”
E-BOOKY NA STAŽENÍ exkluzivně pro členy
SLEVA NA NÁKUP našich online kurzů a / nebo každý měsíc super akce
ZVÝHODNĚNA CENA na akce a FOTOmaratonline PPSOP.cz
SOUTĚŽE O KNIHY Bryana Petersona
ONLINE WEBINÁŘ živě
AKTIVNÍ POKEC fórum
Instax FOTOVÝZVA A VIDEA