FOTOKLUBOVNA Online Školy Perfektní Fotografie Bryana Petersona je místem, kde se setkávají nadšení fotografové, kteří hledají inspiraci, chtějí se naučit něco nového, chtějí vyzkoušet nové fotografické tipy a triky – a to vše v úžasné komunitě, kde se všichni navzájem podporují – bez ohledu na fotografickou úroveň. Místo, kde se o svých fotografiích můžete dozvědět více, ale pozitivní a vzdělávací formou, která motivuje.


Často kladené dotazy

Co je to Fotoklubovna?

Fotoklubovna je ten správný a nejlepší prostor na fotografické setkání! Skvělá fotokomunita fotografických nadšenců všech úrovní, s přátelskou a inspirativní atmosférou, vždy otevřená a k dispozici ONLINE kdekoliv a kdykoliv, se zajímavým, kreativním a stále novým obsahem!

Jak Fotoklubovna funguje?

Jednoduše – členem Fotoklubovny se stáváte po uhrazení členského poplatku, následně dostanete své přihlašovací údaje do prostředí Fotoklubovny a je to! Od tohoto okamžiku (až do ukončení členství) jste právoplatným členem Fotoklubovny s plným přístupem k obsahu Fotoklubovny a všem jejím výhodám. Fotoklubovna funguje plně ONLINE, je tedy nutné, abyste měli internetové připojení.

Co je zahrnuté v členství?

Po zaplacení členského poplatku a přihlášení získáte členství ve skvělé fotografické komunitě a všechny výhody a plný přístup k obsahu Fotoklubovny! Obsahem fotoklubovny jsou bohaté fotografické materiály – videa, články, rozhovory, LIVE focení, aktivní diskuse, zpětná vazba k vašim fotografiím, soutěže a další. Další detaily o tom, co každý člen naší Fotoklubovny získá si přečtěte ZDE!

Jaký je rozdíl v měsíční a roční platbě členství?

U obou typů platby za členství získáte všechny výhody a plný přístup k obsahu Fotoklubovny, hlavním rozdílem je výrazně výhodnější cena při ročním členství.

Jsou nutné nějaké další poplatky / platby kromě členského poplatku?

Ne, žádné další poplatky nejsou nutné a nebudou vyžadovány.

Musím mít nějaké fotografické znalosti, abych mohl být členem?

Ne. Fotoklubovna je otevřená každému, bez ohledu na jeho fotografickou úroveň. Úplně stačí, když vás focení baví, máte chuť naučit se či dozvědět se něco nového a chcete být členem skvělé fotokomunity. Obsah Fotoklubovny je různorodý – od jednoduchých až po pokročilé věci, aby si tam každý našel něco pro sebe.

Potřebuji mít Photoshop nebo jiný editovací program?

Ne. Pro členství ve Fotoklubovně to není nutné. V některých rubrikách Fotoklubovny (např. „Photoshop tipy a triky“, „Editujeme vaši fotku“ apod.) budeme některý z editovacích programů využívat, ale není nutné, abyste ho měli k dispozici i vy.

Můžu členství koupit někomu jinému jako dárek? A jak na to? 

Ano, samozřejmě! Dárkový poukaz „Roční členství“ si můžete zakoupit zde. Po zaplacení obdržíte kód, který předáte obdarované osobě. Obdarovaný jednoduše použije kód při své registraci a automaticky získá roční členství.

Můžu se do Fotoklubovny přihlásit z PC, tabletu i mobilu?

Ano, samozřejmě! Prostředí Fotoklubovny je přátelské ke všem těmto zařízením.

Musím být přítomen v určitý den a čas?

Fotoklubovna je online fotografický prostor, všechno tedy probíhá výhradně přes internet. K členství budete potřebovat počítač s připojením na internet. Není však nutné, abyste byli online v konkrétní čas, Fotoklubovna je flexibilní a prostředí i její obsah je vám po zakoupení členství k dispozici kdykoliv se přihlásíte. Pouze některé aktivity (LIVE focení, webinář, pokec apod.) mohou probíhat v určitý čas – daný program Fotoklubovny bude včas uveřejněný v předstihu, abyste si mohli svou účast naplánovat, pokud vás bude avizovaná aktivita zajímat.  

Do jaké míry musím být ve Fotoklubovně aktivní – můžu být jen pasivní člen?

Je jen na vás jak často se do prostředí Fotoklubovny budete přihlašovat a do jaké míry budete obsah a aktivity Fotoklubovny sledovat či využívat. Věříme, že si z bohatého a stále nového obsahu Fotoklubovny vyberete to, co je zajímavé právě pro vás a tehdy, kdy se to časově hodí vám – její obsah je k dispozici.

V jakém jazyce Fotoklubovna funguje?

Prostředí je v českém jazyce a obsah Fotoklubovny (články, videa, diskuse, LIVE focení) jsou vždy v českém nebo slovenském jazyce.

Může používat můj členský účet někdo další?

Ne. Platba za členství opravňuje být členem Fotoklubovny a využívat její obsah pouze jedné osobě – vám. Prosíme, chraňte své i naše soukromí a nesdílejte své přihlašovací údaje s třetí osobou či osobami – je to nebezpečné, nelegální a není to hezké ani fér. Takové jednání bude považováno za hrubé porušení našich „Všeobecných a obchodních podmínek“ a vyústí k okamžitému ukončení vašeho členství ve Fotoklubovně a případně k dalším právním krokům.

Můžu materiály / obsah Fotoklubovny volně využívat mimo její prostředí, sdílet s někým dalším apod.?

V žádném případě. Na obsah Fotoklubovny se vztahují autorská práva a takové jednání je protiprávní. Jedná se o hrubé porušení našich „Všeobecných a obchodních podmínek“ a vyústí k okamžitému ukončení vašeho členství ve Fotoklubovni a případně k dalším legislativním krokům.

Jak a kdy mám zaplatit za své členství?

Po uplynutí doby vašeho členství (jeden rok nebo jeden měsíc) bude platba za členství automaticky uhrazena z platební karty kterou jste zadali při přihlášení na Fotoklubovna.cz, nemusíte se o nic starat. Po úspěšné transakci obdržíte potvrzovací e-mail.

Kdy a jak můžu svoje členství zrušit?

Vaše členství ve Fotoklubovně můžete zrušit kdykoliv. Přihlaste se do svého členského účtu v záložce Můj účet. Vaše členství tak nebude následující měsíc / rok (podle typu vašeho členství) obnoveno a bude následně automaticky zrušeno. Zrušení členství musí být provedeno před začátkem dalšího fakturačního cyklu (rok nebo měsíc), jinak bude platba provedena automaticky a následné vrácení již fakturované částky nebude možné. Své členství budete moci samozřejmě plně využívat po celé placené období.

Jaké jsou možnosti platby za členství?

Členství ve Fotoklubovně je možné platit běžnou platební kartou (VISA, MASTERCARD, AMEX, DISCOVER apod …). Bankovní převody nejsou podporovány.

Co mám dělat, když se mi nedaří přihlásit nebo mám jiný technický problém?

Vždy nejdřív vyzkoušejte obnovení (refresh) stránky s pomocí kombinace kláves CTRL + F5 (PC) nebo CMD + Shift + R (Mac). Poté resetujte heslo, pokud to nepomůže, napište email na naši členskou podporu: fotoklubovna@ppsop.cz

Kde najdu vaše “Všeobecné obchodní podmínky”?

Naše Všeobecné obchodní podmínky jsou shrnuty zde. Souhlas s těmito podmínkami je vyžadován při zakoupení každého našeho členství.

Kde najdu vaše “Podmínky spravování a ochrany osobních údajů”?

Na ochraně vašich osobních údajů nám velmi záleží! Podrobněji si o našem přístupu k ochraně soukromí našich členů můžete přečíst zde.