Bryan Peterson je světoznámý fotograf a autor mnoha knih o focení a my přinášíme jeho jedinečný webinář na téma „(Polo)Nahé umění“ – exkluzivně pro Fotoklubovna.cz !

Po velkém úspěchu webináře Klíčová role KONTRASTU a webináře Klíčová role BARVYbude v neděli 12. listopadu v 17:00 naším hostem opět skvělý americký fotograf a náš „very own“ Bryan Peterson a budeme si povídat o fotografii aktu.

Bryan v současné době pracuje na své nejnovější knize s pracovním názvem „The nude project“ – Naučte se fotografovat akt kreativně, která se na českém knižním trhu objeví v listopadu tohoto roku a na tomto webináři předem představí některé své tipy a fotografie.

Webinář je určen všem fotografům a fotografkám, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti v oblasti fotografie aktu – umění zachytit krásu lidského těla a emocionální výraz scény. Tento webinář vám poskytne užitečné tipy a techniky, které vám pomohou vytvořit poutavé a vkusné snímky aktu.

Bryan se podělí o své dlouholeté fotografické zkušenosti, během webináře objasní některé možnosti focení aktu a vysvětlí jak fotografie vznikly. Bryanova velmi milá osobnost a jeho jedinečný humor vás jistě osloví, stejně tak, jak oslovuje fotografické nadšence po celém světě.

Součástí webináře je chat forum pro kladení otázek z publika, můžete se tak zeptat na vše, co vás zajímá. A POZOR, jeden z účastníků webináře (přihlášených LIVE) získá jako dárek knihu „The nude project“ – Naučte se fotografovat akt! Podmínkou je sledovat webinář online (ne ze záznamu!), více info o tom, jak se losování zúčastnit, prozradíme v úvodu webináře.


Webinář bude v angličtině se simultánním překladem do slovenštiny, o který se postará Bryanův dlouholetý přítel, spolupracovník a nadšený fotograf Patrik Banas. Přesnost překladu, včetně fotografické terminologie, bude tak zaručena.

UPOZORNĚNÍ – webinář je určen pouze pro dospělé osoby. Přihlášením se na tento webinář potvrzujete, že váš věk je minimálně 18 let a více! Pokud někomu vadí nahota nebo ho jakkoli pohoršuje, není tento webinář pro něj vhodný.

Obsah webináře:

>> úvod do fotografie aktu

>> hledání a oslovení modelek

>> spolupráce a komunikace s modelkami, etika při focení

>> využití různorodého prostředí a lokalit

>> kreativní nápady při tomto typu focení

>> osobní zkušenosti a zážitky – co může potkat i vás

>> jaké kapitoly a tipy na vás čekají v knize
„The nude project“ – Naučte se fotografovat akt

>> otázky a diskuse


Pro členy Fotoklubovna.cz a zcela výjimečně i pro nečleny-veřejnost* v čase konání webináře je tento webinář ZDARMA!
POZOR, záznam pak k dispozici pouze pro členy Fotoklubovna.cz


*UPOZORNĚNÍ
– webinář je určen pouze pro dospělé osoby. Přihlášením na tento webinář potvrzujete, že váš věk je minimálně 18 let a více!


Nejsi ještě členem Fotoklubovny? Přidej se NYNÍ – využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
Při platbě použij kupón WEBINAR50 a ihned začni využívat všechny členské výhody – další webináře (k dispozici jsou záznamy všech předchozích webinářů a každý měsíc je v našem kalendáři nový zajímavý webinář od renomovaných fotografů LIVE), články, videa, rozhovory, soutěže, e-booky, bonusy… A každý měsíc přibývá nový obsah! Máme pro tebe i pokec fórum „Klubokecy“… staň se i ty členem naší fotokomunity na celý rok hned teď! Chceš to všechno a nejvýhodněji? Využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
Při platbě použij kupón WEBINAR50

Chceš to všechno a nejvýhodněji?
Roční členství za nejlepší cenu!

Využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
při platbě použij kupón WEBINAR50

Chceš si to zkusit na 1 měsíc?

Měsíční členství 149,- Kč!

Své členství (jeho automatické obnovení) ve Fotoklubovna.cz můžete samozřejmě kdykoliv zrušit pozastavením platby za členství.


BRYAN PETERSON – Bryan je fotografem víc než 35 let a učitelem fotografie už víc než 25 let. Jeho vzdělávací styl je jedinečný a je pro všechny zárukou, že se kreativní a zábavnou formou dostanou na fotografickou úroveň, o jaké vždy snili. Kromě toho je Bryan autorem celosvětově nejlépe prodávaných knih o fotografování (více jak milion prodaných kopií) Naučte se exponovat kreativně, Naučte se vidět kreativně, Naučte se fotografovat detail kreativně, Naučte se použít expoziční čas kreativně a dalších, včetně nejnovší Naučte se fotografovat street. Je zakladatelem online fotografické školy Bryan Peterson School Of Photography www.BPSOP.com a její české a slovenské verze Škola Perfektní Fotografie www.PPSOP.cz. Bryanovu práci najdete na jeho WEBu a aktuální projekty můžete sledovat na jeho profilu na FACEBOOKu nebo INSTAGRAMu.Jak funguje webinář?

Délka webináře je přibližně 1,5-2 hodiny. Bryan se v živém vysílání podělí o své fotografické zkušenosti, během webináře objasní některé možnosti focení aktu a vysvětlí jak fotografie vznikly.

Připojení k webináři probíhá prostřednictvím vašeho prohlížeče (Chrome, Safari, Edge…), není třeba instalovat žádný zvláštní software. Odkaz k přihlášení na webinář bude k dispozici všem členům Fotoklubovny zdarma. Záznam webináře bude jako součást obsahu Fotoklubovny k dispozici pouze členům Fotoklubovna.cz – po skončení živého vysílání, aby se k němu mohli kdykoli vrátit.

Jak funguje Fotoklubovna?

Často kladené dotazy o Fotoklubovně najdete zde.

Dotazy?

V případě jakýchkoli otázek ohledně webináře nám napište na email: fotoklubovna@ppsop.cz

…fotografických nadšenců všech úrovní

…vytvořena milými, vtipnými a navzájem se podporujícími členy

…a k dispozici online kdekoliv a kdykoliv

…tipy, videa a společné focení

AKTUÁLNĚ VE FOTOKLUBOVNĚ

CO ZÍSKÁŠ?

VIDEA BRYANA PETERSONA v českém / slovenském jazyce
ZPĚTNÁ VAZBA k tvým fotografiím
VIDEA DALŠÍCH SKVĚLÝCH FOTOGRAFŮ jakými jsou Monika Banas, Patrik Banas, Scott Stulberg a Michaela Nesvadbová a další naši foto hosté
ČLÁNKY O FOTOGRAFOVANÍ:
  • Z historie fotografování – fakta, zajímavosti, lidé
  • Za scénou záběru – z celého světa
  • Fotografické techniky, tipy a triky
ROZHOVORY a/nebo podcasty se zajímavými lidmi na zajímavé fototémata
jednoduché „PHOTOSHOP“ TIPY A TRIKY
rubrika „EDITUJEME VAŠI FOTKU“
LIVE FOCENÍ v komunitě
DYI – fotovýbava “VYROB SI SÁM”
E-BOOKY NA STAŽENÍ exkluzivně pro členy
SLEVA NA NÁKUP našich online kurzů a / nebo každý měsíc super akce
ZVÝHODNĚNA CENA na akce a FOTOmaratonline PPSOP.cz
SOUTĚŽE O KNIHY Bryana Petersona
ONLINE WEBINÁŘ živě
AKTIVNÍ POKEC fórum
Instax FOTOVÝZVA A VIDEA