Rick Burress je zkušený americký fotograf a designer a my přinášíme jeho jedinečný webinář na téma „Pokořte konečně úpravy barev“ – exkluzivně pro Fotoklubovna.cz !

Americký fotograf a designer Rick Burress bude naším hostem ve Fotoklubovně v pondělí 16.1. 2023 v 18:00h. Můžeš se těšit na jeho webinář „Pokořte konečně úpravy barev“ (do slovenského jazyka simultánně překládá fotograf Patrik Banas). Rick se v živém vysílání podělí o své zkušenosti z dlouholeté kariéry fotografa, ilustrátora, dizajnéra. Jeho mantra zní „5 minut nebo méně, jinak tomu věnuješ příliš mnoho času“ (jestli vám úprava zabere víc, jak 5 minut, pravděpodobně něco nevíte o svém editačním programu nebo workflow). Rick je „Adobe Certified Expert (ACE)“ – certifikovaný expert společnosti Adobe.

Obsah webináře:

>> naučte se, jak získat dokonalou barvu jedním kliknutím
>> hromadné úpravy více fotografií najednou
>> trik, jak přesně nastavit expozici i vyvážení barev při fotografování a úpravách
>> pochopte „paměťové barvy“ – jediné barvy, které musí být správné, aby byl divák spokojen
>> křivky a barvy ve Photoshopu
>> proč jsou barevné režimy CMYK a RGB (a váš současný barevný prostor digitální zrcadlovky) špatné a jak získat nápravu
>> SKUTEČNÝ barevný kruh a proč je důležitý pro VÁS, vaše fotografování a následné zpracování


Pro členy Fotoklubovna.cz ZDARMA!


Nejsi ještě členem Fotoklubovny? Přidej se NYNÍ, získej přístup na tento webinář a další webináře (k dispozici jsou záznamy všech předchozích webinářů a každý měsíc je v našem kalendáři nový zajímavý webinář od renomovaných fotografů LIVE!), ihned začni využívat i všechny další členské výhody! Články, videa, rozhovory, soutěže, e-booky, bonusy a další – všechno ve Fotoklubovna.cz ti je plně k dispozici… a každý měsíc přibývá nový obsah! Máme pro tebe i pokec fórum „Klubokecy“… staň se i ty členem naší fotokomunity hned teď!

Chceš to všechno a nejvýhodněji?
Roční členství za nejlepší cenu!

Využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
při platbě použij kupón WEBINAR50

Chceš si to zkusit na 1 měsíc?

Měsíční členství 149,- Kč!

Své členství (jeho automatické obnovení) ve Fotoklubovna.cz můžete samořejmě kdykoliv zrušit pozastavením platby za členství.RICK BURRESSmá bohaté zkušenosti jako copywriter, výtvarník, ilustrátor, kreativní ředitel reklamní agentury, prodejce tisku, školitel a autor. Jako jeden ze tří původních certifikovaných konzultantů společnosti Apple v USA školí současné i budoucí superhvězdy designu a fotografie. Píše, pracuje jako konzultant pro umělce, reklamní agentury, vydavatele časopisů a velké společnosti jako jsou Apple Computer, Adobe Systems, Rapp Worldwide, AT&T a podobně. Jako lektor vyučuje InDesign, teorii digitálních barev a digitální fotografii, postprocessing a Adobe Illustrator a přepisuje učební osnovy tak, aby lépe odpovídaly aktuálním potřebám průmyslu v této stále digitálnější době.

Ukázky jeho práce zde: WEB a INSTAGRAMJak funguje webinář?

Délka webináře je přibližně 1,5-2 hodiny. Rick se v živém vysílání podělí o své fotografické zkušenosti a má pro vás připravenou zajímavou přednášku o tom, jak konečně pochopit a pokořit úpravy barev vašich fotografií. Simultánní překlad do slovenského jazyka zajistí fotograf Patrik Banas.

Připojení k webináři probíhá prostřednictvím vašeho prohlížeče (Chrome, Safari, Edge…), není třeba instalovat žádný zvláštní software. Odkaz k přihlášení na webinář bude k dispozici všem členům Fotoklubovny zdarma a všem nečlenům po zakoupení jednorázové vstupenky. Záznam webináře bude jako součást obsahu Fotoklubovny k dispozici pouze členům Fotoklubovna.cz – po skončení živého vysílání, aby se k němu mohli kdykoli vrátit.

Jak funguje Fotoklubovna?

Často kladené dotazy o Fotoklubovně najdete zde.

Dotazy?

V případě jakýchkoli otázek ohledně webináře nám napište na email: fotoklubovna@ppsop.cz

…fotografických nadšenců všech úrovní

…vytvořena milými, vtipnými a navzájem se podporujícími členy

…a k dispozici online kdekoliv a kdykoliv

…tipy, videa a společné focení

AKTUÁLNĚ VE FOTOKLUBOVNĚ

CO ZÍSKÁŠ?

VIDEA BRYANA PETERSONA v českém / slovenském jazyce
ZPĚTNÁ VAZBA k tvým fotografiím
VIDEA DALŠÍCH SKVĚLÝCH FOTOGRAFŮ jakými jsou Monika Banas, Patrik Banas, Scott Stulberg a Michaela Nesvadbová a další naši foto hosté
ČLÁNKY O FOTOGRAFOVANÍ:
  • Z historie fotografování – fakta, zajímavosti, lidé
  • Za scénou záběru – z celého světa
  • Fotografické techniky, tipy a triky
ROZHOVORY a/nebo podcasty se zajímavými lidmi na zajímavé fototémata
jednoduché „PHOTOSHOP“ TIPY A TRIKY
rubrika „EDITUJEME VAŠI FOTKU“
LIVE FOCENÍ v komunitě
DYI – fotovýbava “VYROB SI SÁM”
E-BOOKY NA STAŽENÍ exkluzivně pro členy
SLEVA NA NÁKUP našich online kurzů a / nebo každý měsíc super akce
ZVÝHODNĚNA CENA na akce a FOTOmaratonline PPSOP.cz
SOUTĚŽE O KNIHY Bryana Petersona
ONLINE WEBINÁŘ živě
AKTIVNÍ POKEC fórum
Instax FOTOVÝZVA A VIDEA