Úroveň členství změnit

Vybrali jste si úroveň členství Dárkový poukaz - Roční členství.

Tenhle DÁRKOVÝ POUKAZ na roční členství ve Fotoklubovně můžeš po zakoupení věnovat jako skvělý dárek. Po zaplacení obdržíš kód, který předáš obdarované osobě. Obdarovaný jednoduše použije kód při své registraci a automaticky získá roční členství.

Pozor - NEZADÁVEJ níže údaje o příjemci daru! Zadej prosím údaje (jméno a e-mail) kupujícího. Po předání dárku a registraci obdarovaného pomocí kódu budou údaje správně nastaveny.

Po zakoupení dárkového poukazu tě budeme co nejdříve kontaktovat a na požádání ti připravíme dárkový poukaz s věnováním. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhej kontaktovat na email info@fotoklubovna.cz.

Poznámka: Dárkový poukaz je platný na dobu neurčitou, náklady na roční členství hradí kupující, jsou strženy z platební karty uvedené při nákupu. Roční platby lze podle potřeby kdykoli zrušit nebo později převést na jinou platební kartu, například na obdarovaného.

Registrace a PRVNÍ rok je 1 490 Kč. Další platba bude 1 490 Kč / rok.

Chcete použít slevový kód? Pro vložení slevového kódu klikněte zde.


Informace o účtu Již nějaký účet máte? Přihlaste se zde

NECHTE TO PRÁZDNÉ

Platební informace Přijímáme Visa, Mastercard, a American Express


Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky Fotoklubovna.cz jsou totožné s obchodními podmínkami Online školy perfektní fotografie PPSOP.cz, která je zároveň provozovatelem Fotoklubovna.cz.

Úplné znění těchto podmínek naleznete zde.

Doporučujeme také, abyste se seznámili s tím, jak Fotoklubovna.cz funguje, podrobně je to popsáno v našich často kladených dotazech zde.