Darja Nezvalová

Profilový obrázek

Darja NezvalováOffline

 • Foto léto soutěž
  Zastávku v Bratislavě jsem vyfotila po cestě z železničního muzea. I přes hlasité protesty hladových chlapců jsem si zastavila a asi 100 m se k ní vrátila, rychle párkrát cvakla a spěchala zpět k autu, abych zjistila, že parkuju těsně vedle té stejné zastávky :))

  Profilový obrázekProfilový obrázekProfilový obrázek se líbí
  2 Comments
  • Ty jo, Darjo, a ja som ti tú foto „závidela“ v zmysle, že má niekto šťastie natrafiť ešte na také veci a ono to v Blave! Fotogenická! S tým by sa tam dalo hrať donekonečna, keby mal človek čas, že!
   Za Fotoklubovňu zdraví Monika

 • Soutěž „Inspirace z fotoklubovny 2“
  Sice tu pobírám spoustu inspirace, ale opět přidávám jednu s flare filtrem. Když do kytiček pere prudké sluníčko, difuzér vám nemá kdo podržet, fouká silný vítr, pozadí stojí za nic, přichází na řadu flare filtr 🙂 K barvám jsem si pomohla vyvážením bílé na zářivku, ale malinko jsem pak oteplila.

  Profilový obrázekProfilový obrázek se líbí
  1 Comment
 • Konečně červená! Nechtěla jsem tahat z archivu a dneska jsem ji konečně zase potkala 🙂 Červené mi většinou stačí troška, ale někdy s ní dokážu vyplnit i celou fotku 🙂

  Profilový obrázekProfilový obrázekProfilový obrázek se líbí
 • Ahoj všem 🙂
  Přidávám fotku do ispirační soutěže. Konečně jsem vylovila starý filtr a vyrobila z něj flare filtr. Tohle mě bude bavit! Těším se, až jej vyzkouším i na krajinu a portrét. Protože fotka měla být do P52 na téma vyjmenované slovo – třpytit se, a fotím tam monochromaticky, vybrala jsem třpytky v červených odstínech a doufala, že se mi…Pokračování textu

  Profilový obrázekProfilový obrázekProfilový obrázek +4 se líbí
  3 Comments
 • Ahoj, zkouska spojeni. Mili klubozakladatele, dobry napad! Mili klubovnici, tesim se na spolecne chvile 🙂

  Profilový obrázekProfilový obrázekProfilový obrázek +1 se líbí

Média