Kdo bude naším hostem LIVE a o jakých tématech budeme hovořit v první polovině roku 2023?

LEDEN 2023

Rick Burres – Jak konečně pokořit úpravy barev

Americký fotograf a designer Rick Burress bude naším hostem ve Fotoklubovně v pondělí 16.1. 2023 v 18:00h. Můžete se těšit na jeho webinář „Pokořte konečně úpravy barev“ (do slovenského jazyka simultánně překládá fotograf Patrik Banas). Rick se v živém vysílání podělí o své zkušenosti z dlouholeté kariéry. Jeho mantra zní „5 minut nebo méně“ (jestli vám úprava zabere víc, jak 5 minut, pravděpodobně něco nevíte o svém editačním programu nebo workflow). Rick je „Adobe Certified Expert (ACE)“ – certifikovaný expert společnosti Adobe. VÍCE ZDE!

ÚNOR 2023

Patrik Banas – Naučte se fotit „Startrails“

V pondělí 27. února v 18:00 bude naším hostem skvělý fotograf Patrik Banas. Patrik je instruktorem online fotokurzu „Dlouhá expozice ve dne i v noci“ a tím nejpovolanějším, kdo se s vámi podělí o kompletní postup jak na focení „hvězdných čar“. Patrik vám prozradí celý svůj „knowhow“ a garantuje, že po skončeni webináře budete i vy přesne vědet, jak na takovéto focení s působivým výsledkem! VÍCE ZDE.

BŘEZEN 2023

David Surovec – Fotografujeme koncerty a eventy

Český fotograf David Surovec bude naším hostem ve Fotoklubovně v pondělí 13. března 2023. David se dlouhodobě specializuje na fotografování koncertů a eventů a rád vám tuto problematiku do hloubky vysvětlí – dozvíte se vše, co jste vždy chtěli o focení koncertů vědět – jaká je vhodná fotovýbava, ideální nastavení pro různé situace, jak to bývá se světlem, co hledat a na co se zaměřit a jaké situace vás můžou při tomto typu focení potkat.

DUBEN 2023

Erika Valkovičová – Cestujeme s fotoaparátem

Na duben pro vás připravujeme cestovatelský webinář (první ze série cestovatelských webinářů) – pohodové povídaní o návštěvě nějaké zajímavé krajiny nebo krajin – jak se tam dostat, jak to tam funguje, kam jít a co tam fotit! V dubnu si budeme povídat o Grónsku, Patagonii a možná Seychelských ostrovech.

KVĚTEN 2023

Bryan Peterson – Naučte se fotografovat street

Náš „very own“ Bryan Peterson ve Fotoklubovně také pochopitelně nebude chybět. Jeho předcházející dva webináře „Klíčová role barvy“ a „Klíčová role kontrastu“ měly velký úspěch a tak si rozhodně nenechte ujít ani jeho webinář na téma „Naučte se fotografovat street“! připraven na základě jeho nejnovější knihy „Understanding Street Photography“. Bryan vás provede světem kreativních možností zachycení brilantních scén na snímcích pořízených po celém světě a zasvětí vás do tajemství kreativní expozice a správného načasování pro zachycení působivých fotografií na ulici. Do slovenštiny simultánně překládá Bryanův dlouholetý přítel, spolupracovník a nadšený fotograf Patrik Banas.

ČERVEN 2023

Jiří Skořepa – Vybíráme stativ a hlavu na stativ

V červnu se k nám opět vrátí (po dvou úspěšných webinářích „Křehká krása květin a rostlin“ a „Použití filtrů ve fotografii“) Jiří Skořepa a tentokrát nám vysvětlí vše o tom, jak vybrat stativ a hlavu na stativ! Jiří je uznávaný český fotograf rostlin a květin, krajiny a přírody a špičkový odborník na fototechniku a historické objektivy. Své zkušenosti předává prostřednictvím workshopů, ale též individuálních kurzů fotografování. Dlouhodobě spolupracuje s českým výrobcem špičkových fotografických filtrů VFFOTO (testování, recenze, odborné články).

Všechny webináře jsou pro členy Fotoklubovna.cz ZDARMA!


Nejsi ještě členem Fotoklubovny? Přidej se NYNÍ, získej přístup na tento webinář a další webináře (k dispozici jsou záznamy všech předchozích webinářů a každý měsíc je v našem kalendáři nový zajímavý webinář od renomovaných fotografů LIVE!), ihned začni využívat i všechny další členské výhody! Články, videa, rozhovory, soutěže, e-booky, bonusy a další – všechno ve Fotoklubovna.cz ti je plně k dispozici… a každý měsíc přibývá nový obsah! Máme pro tebe i pokec fórum „Klubokecy“… staň se i ty členem naší fotokomunity hned teď!

Chceš to všechno a nejvýhodněji?
Roční členství za nejlepší cenu!

Využij slevu 50% a získej roční členství pouze za 745,- Kč!
při platbě použij kupón WEBINAR50

Chceš si to zkusit na 1 měsíc?

Měsíční členství 149,- Kč!

Své členství (jeho automatické obnovení) ve Fotoklubovna.cz můžete samořejmě kdykoliv zrušit pozastavením platby za členství.


fotoklubovna.cz
#fotoklubovna

Napsat komentář